İnternet
WebSitesi Nedir? Neden Bir WebSitem Olmalı?

Web sitesi nedir?

Görsel tasarımın kodlamayla birleşip tanıtım veya reklam yapabileceğiniz, ürünlerinizin satışı için mağaza açabileceğiniz bir dijital ortamdır. Web siteleri statik ve dinamik olmak üzere 2 farklı şekilde oluştulur.  Statik web siteleri güncellemeye gerek duyulmayan daha az sayfa sayısına sahip sitelerdir. Dinamik web siteleri ise güncellenebilir, sayfa sayısı arttırılabilir ve SEO için daha fayda sağlayacak çalışmaların oluşturulduğu web siteleridir.

Neden Web Sitesi?

Günümüzde bir çok firma hizmet veya ürünlerini tanıtabilmek için reklam çalışmaları yapmaktadır. Yapılan çalışmaların çoğu baskı gerektirmekte ve buda maliyeti etkilemektedir. Bir katalog yaptırmak istediğimizi varsayalım. İçerikleri hazırladık ürün veya hizmetimizin tanıtımı için görselleri oluşturduk ve 1000 adet baskı alabilmemiz için basıma gönderdik. Herşey çok güzel. Katalog istediğimiz gibi oldu, hiçbir sıkıntımız yok ama belli süre geçtikten sonra kataloğa yeni bir ürün/hizmet eklememiz gerekti. Beğenmiş olduğumuz kataloğa yeni bilgileri de ekleyip tekrar baskıya gönderdik. Yine maliyet. Burada kataloğ yaptırmayın yanlış yaparsın gibi bir konuyu ima etmek istemiyoruz. Kesinlikle kataloğ etkili bir tanıtım biçimidir. Ama reklam bütçenizi ne kadar oluşturduğunuz önemli bir husustur. Sürekli kataloğu revize edip baskıya gönderecek bir bütçe ayarlayabilecek misin. Burada neden web site sahibi olmanız gerektiğini sanki kısaca anlatmış olduk. Web siteleri daha düşük maliyetle daha fazla kişiye erişebileceğiniz bir dijital reklam platformudur. Web sitenizde istediğiniz zaman ürün veya hizmetlerinizi güncelleyebiliyorsunuz, firmanız hakkında haber, duyuru, video, fotoğraf  ve kataloğunuzun dijital ortamda yayınlanmasını sağlayabiliyorsunuz ve bunu her hangi bir ücret ödemeden size sunduğumuz gelişmiş yönetim paneli ile yapabiliyorsunuz.

Neden inotek?

Biz bu işi sevdiğimiz için yapıyoruz. Yıllardır bir çok firmaya bu konuda hizmet verdik. Türkiye’nin bir çok yerinden hep güzel işler aldık ve alnımızın akıyla işlerimizin teslimini yaptık. Projesini yaptığımız her müşterimiz bizim farklı yerlerdeki referans noktalarımız oldu. Sürekli sektördeki gelişmeleri takip ettik. Sorun çıkaran firma olmaktan çok sorun çözen firma olmak için çabaladık ve başardığımıza inanıyoruz. Hala neden inotek derseniz, biz sizin yerinize düşünüyoruz ve düşünüyoruz. Projeniz için düşündüklerimizi size sunuyoruz ve kabul ettiriyoruz (Burada zoraki bir kabul ettirmek mümkün değildir. Sadece ne kadar düşündüğümüzü dile getirmek istiyoruz.) Kendi isteğinizle kabul ettiğiniz proje artık maharetli mutfak ekibimizde.

Kısacası bu işte iddealı olduğumuzu söylüyoruz. Bakın tekrar söylüyorum biz bu işi çok severek yapıyoruz. Sizinde projeleriniz için düşünen ve düşündüğünü uygulayabilecek bir ekibe ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçiniz. Hımm söylemeden geçmeyelim, kataloğ tasarımıda yapıyoruz çünkü biz tam donanımlı bir kreatif reklam ajansıyız.